Alto s.c.
ALTO s.c.
75-003 Koszalin, ul. Asnyka 15/1

tel.: +48 94 345 71 81, fax: +48 94 346 47 33
www.alto-sc.pl
Jolanta Zatorska-Jylling
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

kom.: +48 503 093 100
e-mail: jzj@alto-sc.pl

Teren Jamno - Mielno - Unieście jest uznawany za wyjątkowo atrakcyjne miejsce inwestycyjne na Wybrzeżu, dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z bezpośrednią ofertą sprzedaży działek, domów, apartamentów. W każdym z tych miejsc znajdą Państwo odpowiednią nieruchomość dla siebie. Nieruchomości wokół jeziora to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek, ale może to być również inwestycja na lata. Planowane są duże inwestycje w infrastrukturę związane z tymi terenami.

Na tej stronie znajdą Państwo oferty nieruchomości wokół jeziora Jamno, takie jak: działki, domy, apartamenty, pensjonaty. Zachęcamy do bliższego zapoznania z naszą ofertą.

DLA AKTYWNYCH

Organizowane są coroczne zawody wędkarskie ze względu na dużą ilość cenionych gatunków ryb takich jak: leszcz, sandacz węgorz, szczupak oraz wiele innych gatunków. Jezioro jest również doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych wśród których króluje żeglarstwo, windsurfing i kajakarstwo. W dzielnicy Koszalina – Łabusz znajduje się port jachtowy do którego mogą przybić miłośnicy tego sportu.

DOSTĘP DO MORZA

W sezonie letnim z dzielnicy Koszalina – Jamno do Mielna/Unieścia przepływa przeprawa statku „Koszałek”. 19,5-metrowy "Koszałek" Planowana jest budowa nowego portu dla „Koszałka” w miejscowości Łazy. JAMNO Z DOSTĘPEM DO MORZA. Jezioro Jamno połączone jest z morzem Bałtyckim przetoką wodną zwaną Nurtem Jamieńskim o długości 0,7 km.

Nasi partnerzy: